Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno php výpis souboru

Dobry den, mam na stránkách tento sript, ale nefunguje tak jak ma. potreboval bych aby pracoval s podslozkou downloads.

<?
$nas_sou="index.php";
$handle=opendir('downloads');
$i=0;
$j=0;
while (false!==($file = readdir($handle)))
{
    if ($file!="."&&$file!=".."&&!is_dir($file)&&$file!=$nas_sou)
    {
        $soubor[$i]="$file";
        $velikost[$i]=filesize ($file);
        $zmena[$i]=date("H:i:s d.m.Y ",filemtime($file));
        $i++;
    }
    if ($file != "downloads" && is_dir($file))
    {
       $adresar[$j]="$file";
        $j++;
    }
closedir($handle);
function vypis($s,$v,$z)
{
       echo "<table>\n";
	echo "<tr><td><b>Soubor</b></td><td><b>Velikost</b></td><td><b>Datum přidání</b></td>";
       for($i=0;$i<count($s);$i++)
       {
        echo "<tr><td>";
        echo '<a href="'.$s[$i].'">'.$s[$i].'</a>';
        echo "</td><td>$v[$i]";
        echo "</td><td>$z[$i]";
        echo "</td></tr>\n";
       }
       echo "</table>\n";
}

echo "<br>";
vypis($soubor,$velikost,$zmena);
?>

predem dekuji za vsechny odpovedi

Když máš problém, tak by se hodilo napsat na jakém řádku, resp. jakou prohlížeč hlásí chybu, aby člověk nemusel zkoumat celý kód. Když přijdeš do autoservisu, tak taky neřekneš jen "Mám rozbitý auto", ale popíšeš závadu.

Funkce filesize a filemtime se nevykonají, protože nenajdou soubor, který je v podadresáři downloads. Je nutno se do tohoto adresáře přepnout, k tomu slouží příkaz chdir.
Takže začátek skriptu uprav takto:

$nas_sou="index.php";
$adresar = "downloads";
$handle=opendir($adresar);
chdir($adresar);
$i=0;
$j=0;