Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubour s mínusovou velikostí

Nevíte někdo jak vyrobit soubor s mínusovou velikost, už sem někde na ftp viděl právě soubor o velikosti -1B Pokud někdo ví jak ho vytvořit, nebo kde ho sehnat, prosím odpovězte, díky

loading...

Asi tak. Vzhledem k tomu, ze na velikost se obvykle pouziva integer, musel by byt soubor velky pres 2GB...

Jinak takovy soubor se zapornou velikosti by mohl pekne zamavat s vyrobci harddisku. Predtav si, ze mas plny harddisk, nahral bys tam veliky soubor se zapornou velikosti a najednou by bylo mista dost ]:)