Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s klavesnicí - nefunguje stisknutí dvou tlačítek současně

Zdravím mám takový problém s klavesnicí když držim jednu klavesu (jedno jakoukoliv) a k tomu zmáčknu druhou klavesu jako např ve hře kde w= dopředu a d=doleva tak když k w mačknu soucasně d tak to nefunguje i když by melo funguje to až když tu klavesu d zmáčknu napodruhý a soucasně přitom držim w dekuju vsem za rady :-) PS: Doufám že z toho co sem napsal pochopíte můj problém ptz vysvětlování neni moje silná stránka :-)
Změna předmětu, původně: Problém s klavesnicí (host)

A predtym to s tou istou klavesnicou islo? Ak nie tak je nahouby klavesnica (napr. Geniusy zvyknu byt v tomto naprd).
Ak to predtym islo tak mas problem zrejme len s jednou klavesou, tak pouzi inu klavesu (premapuj si to v hre :-)) alebo to vycisti (otoc klavesnicu a vysyp z nej smetie :).
Mohol by to byt aj problem s nejakym spyware, prescanovat PC (antivir, ad-aware, spybot s&d apod). Ak je to USB klavesnica tak preinstaloval by som preistotu ovladace k zakl.doske (to sice tomu na 99.99% nepomoze ale sak preistotu :), a preinstaluj asi aj directX preistotu.

Tak to chod odniest ze to nefunguje a uz si nekupuj Genius a vymen to napr. za logitech (a pripadne doplat).

NEKUPOVAT NIC OD FIRMY GENIUS

P.S. skus to aj na inom PC, alebo presnejsie popis ten problem (problem predsa nemoze byt s 2klavesami, tlacis pri tom aj dalsie klavesy nie? Ktore presne klavesy?
Ako si mohol dnes kupit taku istu klavesnicu ako pred nekolik lety? To si ju kupoval v muzeu? Takze nie je presne taka ista (presny typ?)?

Ja som omylom raz kupil genius mys a fakt ten "vykon" je uzasny. Az taky ze sa neviem s nou trafit ani na velku ikonu na ploche :-) Genius ovladac tam dat nemozem ptz potom nejde spravne touchpad. Tak nech mi soudruzi v geniuse vysvetlia ako mam ten crep pouzivat na notebooku bez toho aby som ho hodil o stenu. Ja mam radsej mysi s normalnym vykonom :-)

... inac v tom tvojom vzorci výkon/kvalita/cena mi vznika exception: kedze kvalita=0 tak je to delenie nulou :-D Genius a kvalita lol :)