Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příliš velké vytížení procesoru v klidovém stavu

Mám pENTIUM 4 3.2GHz, 1024ram, OS Windows Vista a mám trošku starosti ohledně ukazatele CPU..I když je comp v normálním stavu a neběží žádne programy,kromě programů púo spuštění,na ukazateli CPU mi pořád ručička běhá jak zběsilá od 5% až do 95% a takhle furt dokola.Někdy je to v klidu,ale někdy to prostě nechápu...Je to běžná věc,nebo ňákej problém?
Změna kategorie, původně: Ostatní
Změna předmětu, původně: CPU (anarchist)

je zvláštní,že ve správci úloh mi u výkonu ukazuje využití CPU v průměru kolem 5ti procent,a v postranní liště sidebar,kde mám miniaplikaci ukazatele CPU a RAM tak tam mi to běhá hore dole...fakt nevím co mám dělat..

Zahodit tu miniaplikaci. Pravdu má Správce úloh. Nechte ho (taskmgr) po spuštění PC spouštět minimalizovaně a skrytě (tzn. bude jen v systray) a nepotřebujete žádný program navíc.
Mimochodem, když hledáte, kdo za to může, dívejte se na jednotlivé procesy a ne na celkové vytížení.