Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou knihu k vyuce JAVY??

Ahoj
chystám se trochu o prázdninách studovat, jeste sem nemel tu sanci se s zadnym progr. jazykem setkat, a java se mi zda jako nejperspektivnejsi, doporucte mi nekdo pls nejakou vhodnou knihu pro uplne zacatky... nasel sem jich sice dost ale o jejich kvalite nic neim a moc byste mi pomohli, diky

Ja bych tak drahou knihu nekupoval, pokud umíš anglicky tak nepotřebuješ žádnou. V opačném případě bych si našel nějaké free tutoriály v češtině typu hello word a sám poznáš jak ti to jde a pak bych se mrkal po nějaké knize.