Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera - lze se zbavit reklamních odkazů v textu?

Zdravím,

docela mě začíná prudit, jak je v článcích na různých serverech vpašovaná reklama v podobě podtržených slov, ve kterých se skrývá odkaz na nějakou - obvykle obchodní - stránku. Typicky je to na www.iDnes.cz, dneska jsem to objevil i na mnou oblíbeném PCTunigu. Co mě štve, tak to, že ta reklama je udělána jinou barvou (zelenou) a ještě k tomu podtržená. Celej článek se pak nedá číst.
Dá se toho nějakým nastavením zbavit? Ideálně v Opeře?

Pokud víte, neváhejte a pochubte se, díky.

ÁÁÁÁ já jsem se tý Gábiny leknul! Dopr... ta reklama je čím dál agresivnější! Poslední dobou chodím na idnes akorát tak z mobilu - tam se Gába ještě nevetřela :-)

Vypnutí javascriptu pomůže, ale nefunguje mi to na podstránkách. Dá se to tam nastavit pro celý server?