Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Oblíbené v IE6

Dobrý den. Používám IE6 a v oblíbených položkách v levé části mám složky odkazy,média a složku Links, kterou když smažu, tak se mi po nějaké době objeví znovu. Nevím jestli je ta složka Links standartní součást IE nebo spyware. Předem díky za odpověd.

viewtopic.php
Je tam i návod, jak tu složku Links odstranit:

Tady je navod na odstraneni "Links" z Oblibenych v IE.
Registry:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft \Internet Explorer\Toolbar

Nastavte hodnotu klic "LinksFolderName" na prazdnou (smazte Links). Otevrete IE a smazte adresar Links z nabidky Oblibene. Po opetovnem spusteni IE tam adresar jiz nebude.