Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špatně se zobrazující záhlaví okna Comodo

Zdravím všechny.
Takhle vypadá Comodo: http://img260.imageshack.us/my.php?image=chybaedite dob6.jpg
A takhle to vypadá v maximalizovaným stavu: http://img517.imageshack.us/my.php?image=chyba1edit edrt3.jpg
Ještě dopoledne bylo vše v pořádku, ale teď se nestačim divit.
Je to normální? Co bych s tím měl dělat?

Ještě jsem si teď trochu hrál s motivem a když dám klasické zobrazení nebo Win XP tak to jede v pohodě, ale jakmile si změnim pozadí plochy třeba jen na modrou, tak to už nejde. Vrátit to lze jenom změněním celého motivu. Co s tím mám dělat? Přeinstalovat Comodo?

Promiň, ale dotaz nebyl: Co místo Comoda.

Ale možná tě trochu uklidnim, když řeknu, že Kerio jsem taky měl. Ale letělo, protože mi každejch 5-10 minut vyskakovala tabulka s povolit nebo odebrat a nešlo zatrhnout "remenber my answer..." a taky mi poprvé spadnul systém. Žádná jiná instalace softu či HW. To byla poslední kapka. Od té doby bez problem.:-)