Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypinani pocitace

Pře 3měsíci jsem si poslavil počítač,CPU Celeron 2,66,Zakl.deska MSI PM8PM-V,HDD toshiba
80GB,RAM 256-533MHz Kingston CL.5,Zdroj 400W ATX,DVD vypalovacka LG H10,
V biosu mam teplotu na stavenou na 65stupnu +-5%
Při instalaci XP s SP2 dochází k samovolnemu vypnuti pc a nejde nahodit nekdy az na 3
pokus,kdyz jsu v biosu tak tam muzu byt třeba hodinu a počítač jede bez problemu jak
najedu do win. tak se mi vypne.Zkousel jsem 4 ruzne XP a je to furt stejne.
Muže mi někdo poradit moc dekuji.

Změna kategorie, původně: SW hádanky (host)

Moze to byt problem zdroja (skusit pozicat iny), moze to byt problem ze nesedi chladic (meraj teplotu CPU ked sa dostanes do Win, daj dole chladic a nasad ho spravne orientovane apod), moze byt problem s doskou alebo BIOSom. Do BIOSu daj load defaults, alarm/vypinacie teploty v BIOSe nastav Disabled alebo co najvyssie aby si vedel ci to je teplotami.
Ak nic z toho co piseme nepomoze tak bude problem bude pravdepodobne v doske (kondiky).