Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přípona souboru sitx - co je to ?

ja len malu otazocku. mam vyuku photoshopu nejake dvd a su tam subory s priponou .sitx , neviete niekto co su to za subory a ako ich otvorim??? myslel som , ze su to ukazky ktore otvorim v ps , no nejak sa to neda otvorit.

Změna předmětu, původně: sitx - co je to ? (host)

jeee dik, som uz tym samovzdelavanim photoshopu tak zblbnuty, ze ma nenapadlo hladat cez google, tak som rovno napisal sem. jasne ze mi to bezi pod win xp, cize to budu suboriky asi pre mac. to by som inak mohol ako novu temu, ze ako sa mam ucit vo ps, lebo snazim a nejak vysledky neprichadzaju 3-[