Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmenšení mp3 pro blbce

Mohl by mi někdo popsat, jaký program stáhnout pro zmenšení hudby ve formátu mp3 )dobré by bylo zachování co největší kvality) a jako pro blbce klik za klikem popsat, jak na to? Jestli na to někdo má trpělivost, tak díky ;-)

Nie je to len program na zmenu kvality/velkosti mp3, je to audio prehravac (nahrada za winamp), je ovela lepsi (IMHO) a pod "Obsluzne programy" > "Audio konvertor" je konvertor a cd grabber - tato cast asi nie je prelozena, ale pouzitie je velmi jednoduche...

- pridat mp3 (Add), alebo len pretiahnut z explorera / suboroveho manazera
- vybrat format, kvalitu a umiestnenie
- kliknut na start

www.aimp.ru