Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tipy pro vytvoření registrace uživatelů

Čau všichni, na jedněch stránkách, který kompletně teď s kámošem předěláváme, chceme udělat i registraci uživatelů, kteří by měli víc možností a o to mi teď jde. Nevim, co by měli všechno mít, tak prosím, aby jste mi pomohli vytvořit menší seznam:

1. Získávání bodů (body by se pak na něco využili)
2. Přístup do sekcí, který normální návštěvník nemá (Top Secret - uživatel by nejprve musel zjistit heslo :-) )
3. Přidávání obsahu (samozřejmě po schválení někoho z adminů)
4. Interní pošta
5. Nastavení profilu samozřejmě (možná bych prosil o rady, co všechno by tady mělo byt)
6. Možnost pozorovat statistiky návštěvnosti
7. Nahrání avatara (u příspěvků,.... klasika)

Moc bych prosil, kdyby jste mi poradili, co bych tam měl ještě dat, chtěli by jsme tam mít hodně vylepšení pro registrovaný uživatele, aby ta registrace měla nějakej smysl :)
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (anarchist)
Změna předmětu, původně: Tipy do registrace (host)

Vymysleli jste toho dost, to vám na chvíli vydrží, než to naprogramujete. ;-)

Další výsadou by třeba mohl být download vybraných souborů jen pro registrované, případně že by měli přístup k downloadu a článkům s předstihem než neregistrovaní. To všechno záleží na tom, co bude náplní webu.

V profilu můžete udělat např. možnost změny skinu, perzonalizace titulní stránky, vlastní podpis, nějaký kontakt, ...

Jen to zase s těma výghodama nepřežeňte, většina lidí se nerada někde registruje tak abyste je neodradili... Takže udělat takovou registraci, která bude mít nějaký smysl.