Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZoneAlarm občasné vymazání rules/sites

Na forum jsem četl, že občas při updatu, přeinstalu se vymaže rules a sites. Myslíte si, že to ohrožuje mojí bezpečnost pc (teba když si toho nevšimnu)?
Taky jsem četl, že si ZA občas "nesadne" do pc. Mám Avast 4 Home, SS&D. Myslíte, že se to spolu snese (slyšel jsem, že to někomu nejelo)?

Co je to prosimtě WIPFW?::) Jinak já taky nemůžu říct, že jsem byl nespokojený s WinXP FW, ale čím víc jsem toho četl, tak tím víc jsem se začínal bát:-D. Jestli je blbost, co píšou skoro na každym druhym webu o bezpečnosti pc, tak mě prosím z omylu viveď.

podle toho, co chceš aby tvůj PC dělal. Je li to běžný terminál (tj. nepoužíváš žádné serverové služby), je to jednoduché.

Chceš li používat nějaký druh sdílení (FTP, SMB), p2p atd. ;) je to složitější.

Složitost může umocnit je-li síť složitěji řešena.