Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefungující HDD

Čaute všichni, mám takový menší problém s načítáním HDD. Dojde mi maximálně do loadingu windows a restart nebo modrá smrt, nejde přeinstalovat ani naformátovat přes instalační CD windows. A v jiných PC po připojení modrá smrt, kde je chyba? HDD? je třeba nový, nebo dá se opravit ? Díky, za vše

To nevypadá dobře. Ovšem těžko si dovedu představit BS při připojení na jiném PC,
snad jsi z něho nechtěl bootovat?
Pozná tvůj HDD BIOS, ať už u tebe nebo jinde?
Zkoušel jsi utilitu na diagnostiku a opravu ze stránky výrobce HDD?
Možná by stačilo i UltimateBootCD a jeho utility:

http://www.stahuj.cz/utility_a_ostatni/systemove_na stroje/ostatni/ultimate-boot-cd/

Jedině vyzkoušet nějakou redukci IDE(SATA) na USB. To by MOHLO pomoct. Jinak to vidím disk totálně v pr.... Pokud ani to nepomůže můžeš platit astronomické částky za obnovu disku či dat, ale jestli si tam neměl nic do práce nebo do školy důležitého(nevím kolik ti je), tak se s ním rozluč.
Verze opravy pro "odvážné":Kdybys NÁHODOU měl ten samý disk(funkční), tak můžeš zkusit vyměnit elektroniku disku, popř. zkusit formát v DOSu.

Jo, jenže tady píše, že i po zapojení funkčního secondáče nefunguje (pokud sem to správně pochopil) takže ty utilitky by moc nepomohly. Dvě možnosti: pokud tam máte nějaká důležitá data, která chcete vermomocí zachovat, tak doporučuju firmu která se na to specializuje...2. možnost: nic jiného než koupit nový disk a na poškozený zapomenout...

Uveď jaký máš zdroj a jaký je u kolegy. Ještě jsem se s tím nesetkal,
aby se HDD detekoval v BIOSu a způsoboval by takové problémy.
Určitě použij diagnostiku od výrobce a neohlížej se, zda je pro Windows,
ale jak funguje, možná jsi ji vůbec nepoužil.