Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou RAM na pentium III

Prosím o radu. Mám starý PC, A protože na jiný se jen tak nezmůžu chtěl by trochu "zrychlit", je v něm procesor Pentium III, 866MHz a 1x RAM 254MB. Vím že ramky musí být párované, ale nevím kolika MBajtové se tam mohou dát, jestli je ještě seženu, a za kolik Kč. Co se vlastně vylepší výkonějšími RAMkami? Dik Karel.

Takže, používám Win.XP profes.k běžnému domácímu provozu, filmy ne, nemám DVD RAMka podle analýzy prog. Regino - RAM 254MB. pod tím ještě jeden který k RAMce asi patří - volné 84MB (33%). Ve W98, jsem měl program na analýzu PC, který vypsal vše o PC, od procesoru-počet transistorů,teplotu, výkon,dokonce i výrobce, a také u všech ostatních součástí PC včetně hardvéru a softvéru ale ten v XP nefunguje.Ale nevím jak se jmenoval. Nevíte někdo o takovém programu, aby byl zdarma a česky? Děkuji Karel W. Omlouvám se za případné nedostatky ve vypisování technických výrazů - zatím v nich nejsem zběhlý. Už jsem si vspoměl, ten program se jmenoval Sandra.