Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou stáhnout všechny aktualizace.

Když mi Windowsy nabídnou stahování aktualizací, potvrdím, a jede si to samo. Ale v poslední době to chce stahovat po každém přihlášení a vždy mi to ukáže, že nemohla být nainstalována aktualizace zabezpečení pro rozhraní Microsoft.NET Framework 1.1Service Pack 1 (KB928366).
Evidentně se to pokuší stáhnout opakovaně a nedaří se. Kdyby mě to neobtěžovalo tou hláškou denně, tak bych to kašlala. Ale takhle nevím, jak se toho zbavit...:-|

Protože nemáš nainstalován .NET framework (i když mi budou mnozí tvrdit, že se instaluje automaticky), není možné ani nainstalovat jeho aktualizaci.
Máš dvě možnosti:

1. nainstaluješ si .NET framework 1.1 a 2.0, protože problém hlásí 2 záplaty - každá pro jednu verzi frameworku. To je zbytečné, pokud jej k ničemu nepotřebuješ.
2. zakážeš instalaci těchto záplat

Verze .NET se mezi sebou "nehadaji", vegetuji vedle sebe. Jen potrebujes mit nainstalovane vsechny verze, ktere programy potrebuji. V soucasne dobe se pouziva verze 1.1 a 2.0
.NET 3.0 je pouzity ve Windows Vista a ve skutecnosti jde o verzi 2.0 s nejakymi nadstavbami okolo. Takze s temi dvěmi výše jmenovanými si vystačíš.

Ahoj lidi jestli to ještě někoho zajímá tak jsem našel řešení ve spolupráci s Mrkvosoftem.Je to chyba ve woknech a oni mi poradili toto:pr4e2k
stáhnout soubor až úplně dole:au_client_tool_v7.exe
Potom ve svých oknech odebrat přes ovl.panely windows installer 3.1
restartovat a spustit tento tool on to všechno opraví a nahraje tam zase ten installer.
Vím je to krkolomné ale funguje to.Sám jsem to odzkoušel.Čestný pionýrský.

Je mozne, ze mas .NET Framework 1.1 SP1 a i .NET Framework 2 a presto ti to hlasi, ze danou aktualizaci nejde nainstalovat. Tenhle problem jsem mel a nejsem zdaleka sam, vyskytl se nepravidelne, ale vic lidem. Vyzkousel jsem nekolik postupu z ruznych internetovych diskuzi vcetne postupu navrhovaneho MS (neuspesne). Pokousel jsem se instalovat i framework 3, jestli by situaci nezlepsil. A nezlepsil.
Nakonec zabrala metoda, kdy jsem veskere frameworky odinstaloval, nainstaloval prvne 1.1, maximalne aktualizoval a az pak 2 a maximalne aktualizoval. Vse hojne prokladano restarty.

Ted uz se zaplaty instaluji korektne.