Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde P2P

Čauky,mám stronga dc++ u kterého mě jde připojit se k hubům,ale nic mi to nevyhledá,třeba i známou hudbu co musí mít určitě hodně lidí např.madonna a nic... (u dc++ ,apex to stejné) můžete mi poradit? díky

sice mas UPC takze bys mel byt aktiv ale :
satakem (ne kabel)jsou pasivove
jestli mas router - forwarduj porty pro dc++ (jak tcp tak i udp)
firewall - povolit tcp i udp (ten hlavne - datagramem prijdou odpovedi hledani - $SR)
---
v dc klientu provizorne prepni v nastaveni pripojeni na polozku - pasivni/za firewallem (nejhorsi moznost ;-) ) a vyzkousej hledani.
---
nektere "takyhuby" maji omezen search interval na nekrestanskou dobu - zkus normalni hub treba BESTik.