Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace ZoneAlarmu

Dobrý den. Chci si nainstalovat firewall ZoneAlarm. Když jsem si stáhnul .exe soubor, tak jako první krok instalace jsou možnosti Download and install nebo Download only. Když dám download only, tak to po mě chce najít "něco" na diku (browse) a když dám vyberu zaSetup_en.exe, tak mi to napíše, jestli ho chci přepsat. Když dám ano, tak se "něco" začne stahovat, ale pak v pc nic nemám. Ještě jsem zapoměl říct, že když dám Download and install, tak mi to hodí chybu:

Sutup was unable to find the msi package or path
'http://redirect.zonelabs.com/redirect/route?mode=1& app=inclient&date=1&dest=stub&oem=1025&prod=0&lang= en&link_id=1'

Tak jak to nainstalovat?Kde je teda ten pravý instalační soubor?

Díky lidi. A nebojte se, že budu pořád klikat na allow. Ale byla to dřina to zprovoznit. Je to daný mojí neschopností, ale trvalo mi 10 minut, než jsem vlezl na internet.

Nějaký návody už jsem prolez, takže to snad bude v pohodě.

Ještě mi dovolte otázku. Když se přihlašuju k účtu, tak se mi stalo, že mi naběhl internet a až potom FW (nebyl ve správci úloh). Mám Startup Delayer a jsou tam věci jako AGRSMMSG.exe, Ati2mdxx.exe, atiptaxx.exe Je možnost, že bych je trochu pozdžel ve spouštění? Nebo to natolik důležitý, že to mám nechat tak jak to je?