Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook hp dv6000 nenabiji.

Ahoj, problem je v tom ze po zapojeni nabijecky se notebook nenabije. Byl zapojeny celou noc a po odpojeni od site ani tuk.

Neni treba neco nastavit ve windows xp aby nabijel baterku a nejel jenom na nabijecku? {hp dv6000]
Pri zapojeni do site blika pouze ,,dioda,, ze je v siti ale v okne tray neni nic ze nabiji.

Potiz je v tom ze chci poradit kamaradovi a notebook nemam pred sebou..{k notebooku neni manual]

Takze baterka je vlozena dobre. Zkouseli jsme {nebyl jsem u toho] Notebook zapnuty v siti, vatahnou baterku pak vlozit zpet na monitoru se ukazalo ze, baterka odebrana, vlozena zpet zaclo nabijeni a po minute se prez baterku zobrazil cerveny krizek a nic. Prestal nabijet.. Hmm babo rad V pde.i baterka?