Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mega Ultra Off Topic! - ani neotvírat!

Zdravím,
je krásné ráno, MaSo se nudí, a má potřebu se někde projevit...:-)

Kočička, která poslouchá House.
[housesb8.gif]

Kočička, která poslouchá Hip Hop.
[http://img339.imageshack.us/img339/5934/hiphopnn6.g if]

Kočička, která poslouchá Stevieho Wondera.
[http://img406.imageshack.us/img406/9759/steviekh9.g if]

Kočička, která poslouchá Alternativní Rock.
[http://img169.imageshack.us/img169/2554/alrockyl8.g if]

Kočičky, které poslouchají výborný Metal.
[metalfm2.gif]

...a na závěr, to nejlepší! Kočička poslouchající Techno.
[http://img444.imageshack.us/img444/6120/technotx0.g if]

Toto, jsem objevil teďka na mailu:

Nová počítačová hra ROM city

V sekci her dnes přinášíme letmý pohled na dlouho očekávanou počítačovou
hru roku - simulátor rómské komunity ROM CITY.

Tato hra se však od ostatních podobných her liší, v dosavadních
simulátorech šlo totiž vždy o to, jak s malým množstvím základního
kapitálu neustále něco produkovat, kupovat a vymýšlet a jak z jednoduchých věcí
poskládat co nejsložitější fungující a prosperující systém, například
město, stát, kontinent, planetu.

ROM CITY pracuje na úplně opačném principu, na začátku hry máte složitý a
více méně prosperující a fungující systém a vaším úkolem je za pomocí malé
skupinky postaviček "gipsáčků" jej co nejrychleji rozložit a sociálně
zhroutit. Za celou hru nic neprodukujete, nevytváříte a nemusíte ani
příliš přemýšlet.
Samozřejmě, nic není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát,i
vámi ovládané figurky mají ve hře spoustu nepřátel - např. pracovní úřady,
policajty, kriminály, potulující se skupiny opilých skinheadů... kteří se
jim všemožně snaží házet klacky pod nohy.

Hra je celkem levná, protože mnoho peněz při vývoji se ušetřilo na
programování - neboť autorům šlo o skutečný simulátor, takže se nemuselo
věnovat příliš mnoho práce programování inteligence a to ani u gipsáčků,
ani u jejich protivníků, jelikož úředníci, policajti a skinheadi rovněž ničím
takovým neoplývají. K základním povelům "krok", "vlevo-vpravo v bok" a
"zvedni" se gipsíkům pouze přidaly povely "ukradni", "píchni nožem",
"vymluv se", "rozmnož se" a "zavolej bráchu".
Hra má bohužel celkem jednotvárný průběh a vlastnosti jednotlivých
postaviček jsou již od počátku dány tak, že gipsáčci nemohou prohrát, což
trošku kazí dojem hratelnosti, ale jak jsem již vzpomněl, autorům šlo
především o napodobení skutečnosti. Hra má už od začátku zabudované a
spuštěné reálné simulace, takže i přestože např. policisté, úředníci a
politici jsou silní nepřátelé, nemohou gipsíčkům nic udělat, protože když
už to vypadá, že proti nim zakročí, nebo nedejbože nebohé postavičky zaženou
do práce, gipsíkovi se u pusy objeví bublina s textem "rasista!" a nepřítel
se stáhne do ústraní, protože jinak ho světe div se, napadnou vlastní
spoluhráči a zavřou ho do kriminálu.

Slabinou hry jsou dialogy. Je to však jen proto, že se autoři snažili
přiblížit realitě. Poslouchat pořád do kola "tý dilino" nebo "naval
ci-gáro!" , popřípadě"móre kokot" se velmi rychle omrzí a bohužel to nejde
vypnout, protože jinak by spolu gipsíci nemohli dále komunikovat.

Přestože, jak jsem již prozradil, gypsík nemůže prohrát, lze hru urychlit,
ať nemusíte hrát zbytečně dlouho. Proto vám poradím několik triků, které
když se naučíte, budou vaši gipsáčci daleko
efektivnější:

pokračovaní...

Pokud vám dojdou ukradené peníze, dojděte si na sociálku. Cestou dávejte
pozor, abyste se obloukem vyhnuli pracovnímu úřadu, protože už jen
pomyšlení na práci by vzalo vaší figurce veškerou vitalitu.
Jestliže na sociálce začnou tvrdit, že váš gipsáček nemá na nic nárok,
jděte do menu "dialogy" a vyberte položku "vyhrožovat" a pak "móre ty svině,
póčkej, až pudeš domů, si na tebe počíháme ty píčo" a tuto položku
opakujte tolikrát, než vám bude sociální dávka vyplacená.
Při další návštěvě stejného gipsáčka už dostanete dávku automaticky.
Přístup ostatních gipsáčků k dávkám zjednodušíte tím, že si toho, který má již na
dávky nárok budete brát s sebou a budete chodit ve větších skupinách.

Další trik: Jakmile obdržíte vyplacenou dávku, ukradněte úřednici
peněženku. Rychle skočte do menu "dialogy", vyberte "vyhrožovat" a stiskněte "jesli
pípneš ty kůrvo, tak si to s tebou vyžidíme, móre". Občas se stane, že to nestihnete stisknout v limitu a úřednice zavolá
policajty. Nikam s gipsáčky neutíkejte, počkejte až se objeví policajti a
nechte se zkontrolovat. Když cizí peněženku najdou, skočte opět do menu
"dialogy", nyní zvolte "předstírat údiv" a stiskněte "to ta paní mi dala
do kápsy. To je rasismus, my nekrádem". Policajti sice vrátí peněženku, ale
nic gipsáčkům neudělají a můžete to příště zkusit znovu.

Když budete mít gipsáčků asi 30 až 50, jděte s celou skupinkou k
pracovnímu úřadu, skočte do menu "dialogy", pak "skandovat" a mačkejte dokola "my
chceme pracovat". Jakmile dostanou vaši gipsáčci lopaty, kýble a nářadí,
rychle utíkejte do sběrny, kde to všechno prodejte.
Každý gipsáček za to dostane navíc 1 bod ke své inteligenci.

Gipsáčky množte co nejrychleji, o peníze se nestarejte, vždycky jdou
někomu ukrást, nebo skočte na sociálku. Jakmile dosáhnete ideálního stavu, kdy
počet gipsáčků vzroste nad mez, kdy jí už zbytek populace uživit nedokáže,
je konec světa a hra končí.

:-D:-D

Je to v rozpru s paragrafy (konkretne s "propagacia hnuti smerujucich k potlacaniu ludskych prav" Edit. resp. skor s "Trestný čin verejných prejavov sympatií k fašizmu alebo inému obdobnému hnutiu a tzv. osvienčimská lož. § 261 TZ. Stále platné stanovenie, má dve skutkové podstaty, jednou sú verejné prejavy sympatií k fašizmu alebo inému obdobnému hnutiu. ). Aj ked sice neprejavoval sympatie, ale naco tu ma svietit nejaky debil, debilov je dost nazivo v spravach v TV :-)

Len nechapem preco este nepozatvarali vsetkych komunistov a inu cervenu haved, za to "propagacia hnuti smerujucich k potlacaniu ludskych prav" :-)