Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Infra červený port nefunguje tak jak sem myslel

Dobrý den ,dnes sem si koupil infra ... a jde to jen přez Bezdrátovou síť v ovládacích panelech ,ale přez Nokia PC suite mi to nejde a ještě by mě také zajímalo jestli je to i pro prenos z telefonu do pc, nebo jenom z pc do telefonu . Díky ,taky je hardware : Nokia 6070 a IdDA je to od firmy winner group . OS : Windows XP Professional.

Já sem koukal na ty odkazy a jak tam máte ten obrázek s tím nastavením bezdrátového připojení ,tak to mi vůbec nenaskočí. ( Kdybych obnovil předchozí stav počítače šlo by to ? Před chvílí to ještě šlo.)