Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s displayem na ntb Acer - nenaskočí obraz

Zdravím vás a prosím o radu.Vlastním notebook Acer travel Mate (starší);-).Mám problém nevím jestli ti je displayem nebo nečím jiným.Při spuštění nenaskočí ,,obraz,, jen buď je černý display nebo se rozzáří bíle,ale není na něm nic vidět.Když hnu celým displayem ,,otevřu a zavřu,, tak tak se to mění buď na černo nebo na rozzářeno bíle.Prosím vás o radu a postřehy k této problematice.Díky Paolo

Změna předmětu, původně: Display ??
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Podla toho co pises sa neda povedat ci je to displayom alebo niecim inym.
Bootuje to napr. ked sa zapoji externy display do VGA konektora? Je na tom internom displayi niekedy aj obraz alebo len cierno alebo bielo?
P.S. Naco ti je vediet cim to je, ked to ani v jednom pripade sam neopravis?

Nakladnost opravy ti sdeli servis. Ptz. aj keby som ti povedal ze nakladnost je 5tisic a servis by ti povedal ze 30tisic tak budes musiet zaplatit to co povedal servis a nie to co som povedal ja.
Tak tam najprv skus strcit CRT monitor a prepnut prislusnou klavesovou kombinaciou vystup na externy monitor.

Aha takze my sme mali mat vestecku gulu, aby sme vedeli ze to zahraje windows znelku, to si nemohol napisat uz do otazky?
Vypni to, strc tam CRT monitor, zapni to, zavri notebook, cakaj kym to zahraje znelku Win.
Druhykrat to nechaj otvorene a az to zahraje znelku Win tak stlacaj Fn+F5 (skusat aj viackrat, ci sa ten CRT nezapne).
Kedze to hraje Win znelku tak "notebook" (MB, RAM a CPU) funguje, ale ak sa CRT v ziadnom z vyssieuvedenych priadov nezapne, tak problem je asi s videokartou, ktora moze a nemusi byt odpojitelna od zakl.dosky, zavisi od konkretneho typu NB. Druhy problem mas s kablami k displayu (zlomene, studenak, apod) kedze reaguje na pohyb veka.treti problem je mozno aj s klavesnicou, ak to pipa pri stlaceni akejkolvek klavesy. Co konkretne je vadne a kolko to stoji ti povie len servis po tom ako to bude mat moznost poriadne preskusat. Pre mna to co popisujes vyzera tak ze v tom NB sa uz niekto hrabal a znicil ho, alebo do toho nieco vylial apod.

Nevím já jej koupi zhruba před více než rokema do dnešního dopoledně šlapal.A ten problém s displeyem jsem zpozoroval až odpoledne když jsem jej pouštěl.Spíš bych se přikláněl k teda k e káblům k dispayi nebo ke grafické nebo s vidoeokartou.A omlouvám se že jsem to špatně psal jsem PC amater a jestli to hraje znělku či nikoliv jsem nepodkládal za důležité protože stejně nevím posloupnost činností co to dělá a nedělá nebo má dělat

já jej koupil za 7 000,- před rokem, manželka jej měla v Anglii new se nám nehtělo kupavat na Skype úplně stačil .:-D Teď dcera má nový ASUS za 18 000,- a to je o něčem jiném.Ale na to kecání přes kanál to bylo dostačující a na přehrání nějakého filmku.

TAk mně bylo zděleno v jednom PC servisu ,že by to mohlo býti vadné podsvícení displeje ? Myslíš ,že by to bylo možné??A že prava invertoru, případně zářivky stojí 1000 - 2000 Kč.Já tomu stejně nerozumím co je co a na co.:))

Ta diagnoza je hovadina. Mali ten notebook alebo si to popisoval svojim laickym sposobom cez telefon?
Ak ti nejde ani CRT, tak je vadna grafika, a nie podsvietenie. Teda ak si to CRT strkal tam kam treba a prepinal tak ako treba.
Inac pisal si predsa aj ze mas ten display niekedy aj cely biely, tak predsa podsvietenie si mal ale nemal si tam obraz. Alebo tam obraz mas ked je display citujem "rozzářeno bíle"?