Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WMP10 nejde

Zdravím, nejde mi pustit hudba přes WMP10. Když poklepu na mp3 objeví se u kurzoru hodiny(ty přesýpací) ale za chvíli zase zmizí. Zkusila jsem i WMP pustit v program files přímo EXE soubor, ale objevily se zase ty hodiny, zmizí a WMP se nespustí. V manželově učtu funguje bez problemu. Zkoušela jsem jiný přehrávač co ma manžel nainstalovaný a ten bez problému přehrál. V čem je problém? Je to Windous xp.

Manžel má pravdu a divím se, že ti nenadává za používání WMP jako takového :-D Co takhle MediaPlayer Classic, GOMplayer, BSPlayer (starší verze bez adware), VLC, MPlayer... ?

Axiom č.1 (já vím, už je to ohraný): Kterýkoliv program je lepší, než stejný od Mrkvosoftu, a to i kdyby byl horší.