Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prihlaseni do WXPpro

pri nabihani WXP se mi nezobrazi moznost vyberu mezi administrator a ja. Proste najedou primo do meho profilu. Nepomaha ani kouzelny trojhmat. K admin uctu se dostanu pouze v nouzovem rezimu. Podotykam, ze jsem clen skupiy administrators. V moznostech prihlaseni mam obe zafajfknute. Co s tim
Diky za rady

Pravym tlačítkem na My Computer a Manage (Tento počítač > Spravovat) nebo přímo start > Run > compmgmt.msc

pak Local Users and Groups (Místní uživatelé a skupiny) - Users (Uživatelé) - dvojklik na Administrator - účet je zablokován (2. checkbox od spoda) by měl být NEzaškrtnutý

zkus WIN+R -> control userpasswords2, tam se mrkni, jestli je zaškrtnutý checkbox "Před použitím počítače musí uživatelé zadat uživatelské jméno a heslo", přepni se na druhou kartu a zkus ještě zaškrtnout "Požadovat stisknutí CTRL-ALT-DEL". Ulož to a restartuj...