Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ic stranka

dobry den potre buju poradit jak si mam vytvorit stranku na IC zkousim to ale nak mi to nejde tak se chci zeptat jak na to distak naky navod jak to mam udelat :?::?:

zkousim to ale nak mi to nejde

Co zkoušíš a co nejde? Tady nejsi v poradně jasnovidců... :-/

Normálně se zaregistruješ na IC, vytvoříš si webové stránky, nahraješ je přes FTP nebo webové rozhraní a je to.

Tuhle stránku už máš určitě prostudovanou od shora dolů...
faq.php