Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na odposlech síťového připojení - s možností pozdržení a úpravou paketů.

Ahoj,
hledám software, který umí odposlechnout pakety sítového připojení (stačí odchozí), pozdržet je a umožní je i upravit a pak teprve vyslat ven.
Všechno co jsem našel umělo jen pasivně poslouchat a neumožnilo to pozdržet ani upravit. Os:Win2k
Děkuji.

Když si uvědomím, jak probíhá TCP komunikace, tak si nedovedu to tvé upravovaání představit.
Odešlu paket a čekám na odpověď. Pokud odpověď nepřijde, pošlu jej znovu atd.
Pokud to budeš "zadržovat", musel bys zpatky posilat potvrzení.

existuji specialni aplikace, ktere to umoznuji ( nikoli zdrzeni, ale upravu ).. timto zpusobem se da napriklad podvadet v online hrach.. To co ti klient neumozni mu vnutis primo do paketu. Ale pozdrzet TCP nejde tak, aby to nektera strana nepoznala.

;-) Dik vsem - neznacim to jako vyresene. Ale pro me uz to vyresne je, ja se obejdu bez toho programu, dik :o)

Musel bys doprostřed komnikace postavit program, který bude komunikovat s oběma stranami:
ty pošleš, on přijme, pozdrží a pošle ti potvrzení, upraví a pošle dál. Pokud packet přijde z venku, bude se chovat úplně stejně - povrdí jej, změní a přepošle tobě.

:-) Tak ideální by bylo zkomilovat Mirandu (tu jsem neukecal), či přepsat ten string v hexaeditoru - tam jsem se s uspechem taky nestkal (i když třeba Miranda hlasila verzy, kterou jsem ji podstrčil, jinde(=na druhe straně) to vidět nebylo). Dokonce jsem yyměnil všechny stringy a pořád stejnej klient. Takže jsem chtěl zkusit ten paket - jinak by mi teorericky stačilo jednoducé praidlo - obsahuje-li, vlož paket. A bez toho programu bych se mělo obejít podle tohoto: cli_ident.html by se měnil jen prvni paket při loginu - když jsem si to odchytil, tak Miranda,ICQ i QIP tam posilaji v názvu klenta ICQBeta (WTF) dole na té www to vypadá přátelsky - ovšem realita je jiná - hned jak jsem zjistil, že nemam hladit nic jako Miranda, ale ICQBeta, tak jsem to přepsal i je to vidět v tom paketu, ale stále nic :-(, ještě jsou tam zatim nějaká čísla, které se mi nepodařilo přepsat - podle hex to nejde dohledat. (Jinak mezitim co to píši jsem koukal ještě na SIM a ten se hlasi trošku jinak - mohu to zkusit přepsat tam)