Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s forceware

Dobrý den
Jedná se problém s grafickými ovladači.Mám grafickou kartu geforce asus 8800GTS 320MB.Z přiloženého cd u grafiky jsem si nahrál grafické ovladače 97.94.S těmito ovladači šlo vše jak má, mohl jsem v expertool nebo rivatuner měnit otáčky ventilátoru atd.Jelikož už dělali tyto ovladače v některých hrách problémy např. stínování odstranil jsem je a nainstaloval jsem si nové forceware 158.22.Při těchto ovladačích se začal větráček grafiky točit na pomalejších a neměnících se otáčkách a v 3D aplikacích kdy jinde běžel naplno a teplota byla max 65°C tak ted běží pořád stejně nezvýší své otáčky ani při zátěži a teplota ted dosahuje až 80°C.Když jsem, ale chtěl tyto otáčky zvýšit at už v programu expertool nebo rivatuner dokonce i v nvidia ntune, větráček nereaguje a jede pořád stejně.Zkusil jsem i jiné forceware 162.18 ale žádná změna.Proto jsem si dal zpátky forceware 97.94 a vše šlo tak jak můžu měnit otáčky ventilátoru atd.Já bych chtěl vědět co dělám špatně, když nainstaluju nové forceware a karta mi chladí jinak a nemůžu to změnit nebo je něco s graficlou kartou?Děkuji za odpověd.
Nashledanou

Preco si instaloval 158.22 ked na NVidia strankach je verzia 162.18 ? drivers.asp

inac je mozne ze pojdu spravne len ovladace zo stranok asus, ak ich nejak mierne zmodifikovali,
http://support.asus.com/download/download.aspx?SLan guage=en-us&model=EN8800%20Series
ale tam su posledne pre WinXP 97.92 Ak nepojdu korektne najnovsie z Nvidia tak skus tie 97.92
P.S. inac na http://support.asus.com/download/download.aspx?SLan guage=en-us&model=EN8800%20Series mas aj nejaku verziu utility SmartDoctor, tak si ju mozes pozriet ci nie je novsia ako mas na CD.

Díky a nevíš na co je pls tahle utilita?

60.80.18.00.AS01 2007/04/20 update

Description EN8800GTS_320M.rar
Patch EN8800GTS/HTDP/320M VGA card's VGA/BIOS to support DOS (Text Mode) with 23-inch Apple Cinema HD Display.

*Note: Please extract the downloaded file and then run EN8800GTX.EXE to update VGA/BIOS in Windows OS environment. This patch needs 97.94 or higher drivers for WinXP32/64bit operating system and 101.70 or higher drivers for Windows Vista32bit/64bit operating system.