Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak získat proměnné ze souboru

Ahoj,
mám soubor *.php, kde je roztroušených asi 70 proměnných. Potřeboval bych jejich názvy nějak vysosat do nového souboru, kde by byly jen ony. Např.

$vyuziti_kotle
$elektroohrev_letni
$palivo
$palivo_jine
$palivo_cena_olej

abych z toho mohl vyrobit SQL dotaz, či cokoli jiného. Nevím, jak na to. :-(

Pokud je chces jen najit a vytahnout do noveho souboru, pouzij PSPad.
1. Zobraz si pruzkumnik kodu a jeho obsah (prava mys) si otevri v novem souboru

2. Pomocí hledání:
Hledat: \$[\w_\-]+
[x]Regularni vyrazy
Tlacitko Kopírovat

Pak muzes pouzit z menu Upravy funkci Seradit s [x]Odstranit duplicity