Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s účtem na icq

Ahoj všichni mám takový divný problém po přeinstalování systému sem znova nainstaloval icq 6, ale po napsání nicku a hesla u kterého sem si jist, že je určo správně mi to napíše, že je chybné heslo nebo nick, tak sem se rozhod udělat si novej účet, ale ani ten mi tam nechce pustit takže už vůbec netušim poradtě please.:.(:.(

Takze aj pred preinstalaciou si mal ICQ6? A vedel si sa pripojit s 10znakovym heslom??
Mozes skusit viac veci:
Najprv skus zadat do ICQ len prvych 8znakov hesla. Ak nepomoze skus sa pripojit cez to java rozhranie a ked tam bude niekde zmena hesla, zmen na nieco max. 7 znakove a skus to cez ICQ.

Ak nepomoze pozri sa do nastaveni pripojenia ICQ (connection settings na prihlasovacom okne), skontroluj ze server je "login.icq.com", a skus zmenit port na port 80, alebo skus tam zaskrtnut ze "using firewall".

Tak chod na www.icq.com tam klikni na ten zeleny "Login" vpravo, a potom na link "I Forgot my ICQ Password" a tam zadas svoje ICQ cislo a stlacis Next. Skus ci to nevytvori nove heslo a posle ti to asi na email (ktory si zadal pri registracii).

P.S. jo a najprv skus zmenit ten port nie na 80 ale na port 443. A skus to aj so zaskrtnutym aj s nezaskrtnutym nastavenim "using firewall"

Este jedno P.S. Ak mas v hesle nejake cisla alebo znaky s diakritikou alebo znak Y alebo Z, tak si skontroluj ze ked zadavas heslo ze je ukazovatel klavesnice (vpravo dole) na takej klavesnici akou chces pisat heslo (ak mas nadefinovanych viac rozlozeni klavesnice napr. anglicku, cesku, apod). On to totiz debilny Win niekedy prepne sam od seba klavesnice ked clovek spusti/prepne okno programu.