Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podivná reklama na imageshack.us

Dobrý den. na imageshack.us je "někdy" po nahrání obrázku taková podivně vypadající, blikající reklama. Myslíte, že je možné, aby se mi do pc dostala nějaká ta havěť, když po ní třeba jen přejedu myší (nekliknu)?

Na tyhle reklamy typu YOU ARE 999,999 VISITOR!!! Click here to claim! NEKLIKEJ. Jednou jsem to zkusil a co jsem dostal? HOV.O! Když přejedeš, nemělo, říkám NEMĚLO do compu cokoliv dostat. Máš antivirák? Máš firewall? Aktualizuješ Windows? Aktualizuješ antivir?(nemyslím Widlosáckej, prej podle 1 zdroje neuchránil ani před nejrozšířenejším virem na netu). Pokud jsi na všechny otázky odpověděl ANO, tak na 99% bys do počítače neměl nic chytit. A kdybys i něco chytil, dnešní viry nemají VĚTŠINOU za úkol zformátovat disk nebo smazat data, ale rychle se šířit prostřednictvím emailu. Vzpomeňme například na OneHalf :.( . V mnoha případech se formátoval celý disk. AVAST! je expert na chytání breberek, když natahuješ stránku. Hledal jsem crack na nejmenovaný program a AVAST! mi 4-krát zahoukal. 3x trojský kůň a 1 virus už byl schovanej na disku. Pak jsem se divil že mi ty Widle jdou tak pomalu a najednou ejhle! Vir! Prostě když na svým počítači uvidíš příznaky viru(samovolné vypínání, nastavení nějaké cudné nebo jiné stránky jako úvodní ve svém prohlížeči, zpomalení, divné chyby, chování počítače), zkontroluj antibreberkovačem. Raději prohlížej WWW v Mozille nebo Opeře. Pro IE je nejvíce virů, protože je nejrozšířenější. Nechej si jako já každý měsíc třeba přes noc puštěnej sntivirák na důkladně, stejně tam mám každý měsíc trojany :-D. Prostě když nebudeš lézt na špatné stránky, neměl bys nic chytit.