Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem test zabezpečení

dobrý den. Stáhnul jsem si ActiveSecurity tenhle test zabezpečení a když to chci instalovat, tak se objeví tohle http://img528.imageshack.us/my.php?image=beznzvuedi tedgx4.jpg když kliknu na přerušit, tak mi zmizí ikonka z plochy a z Start - všechny programy. Když to spustím přes program files - AOL - .......... - .exe soubor, tak to vypadá takhle http://img101.imageshack.us/my.php?image=chybaedite dtj0.jpg Nevíte, co s tím?
Ještě dodám, že se mi program nezobrazuje v přidat odebrat programy a z program files nejde odstranit.
Viry v tom asi nebudou, protože jsem instalační soubor otestoval na virustotal. Ale nemohl by mi program nějak brouzdat po intrnetu a stáhnout nějakou havěť? Nebo nemohl mi nějak znefunkčnit Firewll? Jen se ptám, protože když v tomhle okně kliknu na update store, tak se mě ZA vůbec neptá, zda pustit nebo ne na intrnet.

Žádný soubor unins000.exe tam nebyl. Smazal jsem to a v registrech žádný problém spojený s tímhle softem nebyl. Zkontroloval jsem to RegCleanerem a CCleanerem. Nikde ale nebylo nic spojenýho s tímhle. Kdyby se program pokoušel o zápis do registrů, tak by mi to hlásil i SS&D a ten taky nic.