Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MAC kontra PC

Vážení, mám na Vás prosbu:
Pořídil jsem si MacBook. Používám externí HD který má systém souborů NTFS. V MACu mohu tento HD používat pouze ke čtení. Chtěl bych ho použít k přenosu dat mezi oběma počítači. Zaslechl jserm, že to lze, ale HD musí mít systém FAT32. Lze změnit systém souborů z NFTS na FAT32? Děkuji za odpověď. S pozdravem Mejla

Mely by to zvladnout programy na praci s oddily disku - Acronis Partition Manager, Partition Magic...
Ale pokud jsi schopny na chvili data z disku odlozit, zruseni oddilu, vytvoreni noveho s typem FAT32 a format bude rychle reseni a zdarma.

Vyřešeno přes ICQ.
Na počítači s Vistou odstraněn oddíl a na počítači s MAC vytvořen a naformátován na FAT32

Proč nebyl oddíl vytvořen přímo na Vistě po odstranění? Protože disk je 100GB a Vista na takovém disku FAT32 oddíl nevytvoří...