Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vyrobit fotomontáž?

Dobrý den ja bych se vás chtěl zeptat jak mužu vyrobit fotomontáž v jakém program atd.

Změna předmětu, původně: fotomontáž
Změna kategorie, původně: Programování
[fotomontáž se opravdu neprogramuje] (host)

jak mužu vyrobit fotomontáž

Třeba smícháš dvě fotky do jedné nebo něco domaluješ a tak.

v jakém program

V grafíckém programu - tzv. editoru. Vybereš si takový, který je určen pro tvůj operační systém.

Kdybys použil hledání, našel bys, že už tady stejná otázka na poradně byla...