Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem verze Total Commanderu

Dobrý večer. Mám v pc nainstalovaný program Total Commander a ve vlastnostech instalačního souboru je napsáno, že je to verze 7.0.0.0, ale název inst. souboru je tcmdr701.exe Má tohle označení co dočinění s verzí programu? Jak bych popřípadě získal verzi novější? Dá se to jenom aktualizovat nebo je potřeba nová instalace?

Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Proč studuješ, co je napsáno ve vlastnostech instalačního souboru? Podstatný je název souboru a popis na stránce, ze které jsi jej stáhnul - doporučuju stahovat jen z oficiálního zdroje (-zdrojů).

Samostatné aktualizace neexistují, vždy se stáhne a instaluje celý program.