Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit notebook

Dobry den,
do asi dva roky stareho notebooku jsem si dokoupil novou ramku, je to uplne stejna ramka.Z pocatku notebook bezel v pohode, ale postupem casu se zacal z niceho nic vypinat, chvilku, treba dve hodinky nesel, a pak jsem ho zase zapnul. Notebook se sekal, tak jsem tu pamet, kterou jsem pridal, tak jsem ji zase odebral.Cim dal tim vic se to zhorsovalo, a skoncilo to tim, ze uz ho tri dny nemuzu zapnout.
Dekuju za rady

aha. Takže zapnout jde, ale nezačne startovat systém? Netřískl jsi s tím někde? To může být i (polo)mrtvý disk.

Nicméně: pokud se počítač opravdu sekal, viděl bych to na reklamaci. takto na dálku je těžko soudit, podle symptomů to má už za sebou (bohužel z tebe to leze jako z chlupaté deky, takže opravdu je těžké radit).

Prosím buď co nejpřesnější co se týká popisu problémů, tak se snaž vzpomenout, jestli jsi do toho nebouchal, nebo jak jsi do toho lezl, případně jestli ses do těch rozdělaných střev při přidání pamětí staticky nevybil.

edit: když vytáhneš disk (pozor na statickou elektřinu!), rozběhne se ten počítač?

Po tom co jsem pridal novou pamet, pocitac fungoval bez problemu, ale ne moc dlouho, tak maximalne tyden. Pak se zacal sekat, a cely system bezel nejak z tuha, tzn. vsechny aplikace se nacitali pomalu. Notebook byl treba polezeny na stole a normalne bezel, tak jsem si ho chtel vzit, a treba ho nekam prenest, tak se vypl, jako kdyby to bylo tim, ze jsem s notebookem pohnul, a to jsem ho jenom nadzvedl.Nijak mi nespadl, ani jsem do neho nebouchal.Nemuze to byt treba tim, ze pocitac byl zapnuty hodne casto,bezel i pres noc...porad jsem na nem neco delal, kdyz se nahodou nevypnul.Kdyz notebook zapnu a kontrolka pevneho disku sviti porad, ani neproblikne, tak se system nenacte.Ale kdyz tak kontrolka hardisku zhasne po zapnuti, tak se system nacte.