Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem excel a datum

Dobrý den,
existuje prosím nejaky prikaz v excelu ktery by vzdy po otevreni dokumentu do bunky doplnil aktualni datum??
Rad bych s nim pracoval pak dale.Dekuji

chtel jsem se zeptat zda jde udelat nejak podminku aby me upozornil napr tri dny pred zaznamem.
PR:Dnes je 6.8.2007
V bunce A1 mam datum 15.8.2007 a v B1 mam oprava auta
aby mi to napriklad do bunky C1 vypsalo tyden predtim pozor oprava nebo tak neco
lze to?