Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí klávesových zkratek některých programů...

Zdravím,

je možné v OS Windows XP Pro s SP2 vypnout (zrušit), aby si programy přiřazovaly klávesové zkratky k otevření těch programů nebo nastavení...?

Druhý problém je, že po reinstalaci OS mi nejde napsat zavináč těmito kl. zkratkami - Ctrl + Alt + V a pravý Alt + V, pouze levý Alt + 64 jde... nechápu to...

Díky za případnou pomoc.

Ak ide o globalne kl. skrakty, mozes pouzit program HotkeyP, ten dokaze nahradit tie skratky inymi, prip. ich uplne "vypnut", ale potom asi nepojdu ani v tvojom programe, ktory pouzivas - to by som potreboval vedie, aky program na skratky pouzivas a na co presne. HotkeyP dokaze teoreticky zrusit aj neglobalne skratky, ale bolo by toho prilis vela, prakticky nepouzitelne.

Napis presne co chces zrusit a cim to nahradit, konkretne programy, program ktory pouzivas na skratky a na ake akcie ho pouzivas - to potrebujem, aby som vedel, ci by ho HotkeyP vedel nahradit.

Ten druhy problem by vedel HotkeyP tiez vyriesit, na akejkolvek klavesnici by bolo mozne priradit akukolvek kl. skraktu pre @.

HotkeyP je freeware v Cestine, ma len 184kB, odkaz:

ostatni.html