Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mizející fotky na blogspot.com

Při kontrole svého blogu na blogspot.com přes xenu jsem zjistil, že tam chybí některé fotky, které tam určitě byly.

Je to jenom můj problém nebo se to už stalo i někomu jinému, kdo blogspot.com používá?

Picassa nepoužívám. Mám pro tento účel koupený Zoner Photo Studio a kromě toho nemám Picassa v oblibě i proto, že si dělá sám co chce (např. scan celého počítače apod).

Vkládám fotky jen přes zabudovaný editor. Fotky jsou všechny uloženy na blogger.com.

no ja mam ucet u googla a kdyz na bloggeru ulozim fotky automaticky je uklada na home do slozky ktera ma nazev jako tvuj blog.

na blogger se pripojujes pres stary ucet na blogger nebo mas centralni ucet googla? jestli to druhy zkontroluj dostupnost obrazku tam

Účet u googla mám taky. Bez toho asi fungovat na blogger.com není možné.

Připojuju se přes start a obrázky po vložení přes dialog v editoru to vkládá do bp3.blogger.com... Místo bp3 tam je bp0 až bp4.

Ještě se zeptám. Nevíš jestli někde existuje české fórum, které se blogger.com zabývá a je živé? Moje angličtina není dokonalá a to, co v češtině čtu 2 minuty v angličtině louskám min. 10 minut, zejména když to píší rodilí mluvčí. Ty jejich zkratky a zkomoleniny se skutečně moc neliší od toho, co je vidět na českých diskuzích.:-(

EDIT: Pokud je tvůj blog na www.kmochna.blogspot.com tak tam jsou fotky uložené taky tak, jak je mám já.

forum bohuzel netusim :-|

zkousel jsi jeste webovku picasy? tam ty fotky musi byt. pokud ne budou s nejvetsi pravdepodobnosti smazany.

zkus vygooglovat adresu nejakeho tveho chybejiciho obrazku - jestli je dostupny archivovany nebo ho nezna

Teď jsem to zkoušel a je to tak jak říkáš.

Po přihlášení na home jsem zjistil, že tam jsou všechny fotky publikované v blogu. Pro každý blog samostatně. To jsou mi věci. :-) Při vložení obrázku v editoru v HTML jsou ale vložené s URL, kterou jsem psal. Zkusím se s tím nějak poprat.