Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DEll konfigurace

Co rikate na toto slozeni
intel core 2 duo t7300 2GB,4mb,800mhz,nvidia quadro 140m
15,4 " (1680x1080)
2Gb pamet
120gb hdd 7200rpm
wifi,bluetooth,
jakou myslite ze ma cenu.Jedna se o dell 830

cenu bych ti řekl, ale jsem líný si to naklikat. A ty musíš být asi slepý, protože ta cena na webu dellu je. Stačí si naklikat konfiguraci a až budeš spokojen, tak kliknout na "objednat". Jakožto konečný spotřebitel, tvá cena bude odpovídat ceně na webu dellu.

P.S.: dporučuju si zkontrolovat, že v ceně je alespoň 3-letá záruka NBD (servis do 24 hodin). Jinak silně doporučuju (pokud budeš hodně cestovat) připlatit si i pojištění proti zničení a zcizení.