Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripojení pres wifi

Mam notebook který má wifi abg a chtel bych ho doma pripojit aby fungovat pres wifi a ne pres UTP kabel jak to ma dosud...mam dva pc jeden stolní a jeden notebook který jsou pres http://www.ovislink.cz/product.jsp?artno=N...ent%2C +SMA pripojeny UTP kabelem na internet. A ted bych potreboval ten notebook pripojit pres wifi jak???dekuji za odpovedi

asi bude potreba nejaký router ale já nevim vubec jaký...mam externí antenu která je pripojená do AP clienta...budu potrebovat router asi se dvema vstupy na antenu co??abych mohl prijímat signál od providera a rozesílat ho dál do notebooku...dejte kdyžtak odkaz prímo na nejaké zarízení které by melo fungovat...dekuji...

Pokud jsem to dobře pochopik tak přes toho oviska přijímáš signál, ne? Někde na pudě, pak UTP pak ted misto do počítače do tohodle dalšího přístroje, kterej to bude vysílat dole. + Budeš potřebovat wifi na druhé straně - tedy počítačích. - I když u desktopu to třeba nebude, tam ti stačí UTP.

nepotvrdil jsi, jaké IP adresy máš na svých počítačích teď. Existují 2 možnosti - buď tam už teď máš router, anebo ti ISP přidělil dvě IP adresy.

Tak jako tak bych doporučil tohle zkontrolovat.

Jinak osobně bych to vyřešil nákupem toho WL-5460AP, zprovoznit jej v režimu AP. IP adresu od ISP samotný AP nepotřebuje, takže si vystačíš tak jako tak. Navíc lze z WL-5460 udělat i ten router.

Případně nějaký wifi router, pokud najdeš něco cca stejně drahého.