Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podivná stránka

Při brouzdání na internetu jsem narazil na tohle. bezpecnost.html Nepřijde mi to jako moc důvěryhodná stránka. Mám Avast!4 Home a moc mě neutvril v tom, že se mu dá důvěřovat, protože pár virů mi už klidně pustil. A tak se chci zeptat, jestli je nutný po návštěvě této stránky kontrolovat pc něčím lepším?

je to stranka kde autor vyjadruje svuj vlastni nazor - no nazor , spis pocit nepodlozeny testy.takovych je ;-)
---

A tak se chci zeptat, jestli je nutný po návštěvě této stránky kontrolovat pc něčím lepším?

nechci zde rozpoutavat flame ale mel by jsi pouzivat antivir,antispyware a firewall - a nez instalovat suprmegamocny program co rikal pepa od vedle tak pouzit jednodussi program ktery umis ovladat