Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista a XP v notebooku

Caute, chcem sa spytat, kamos kupil laptop, disk ma rozdeleny na dve particie..na C particii ma od kupy nahodenu Vistu a na druhu particiu by chcel XP, bude to fungovat?...a este, ak to tak nainstalujeme, tak automaticky pri boote budem mat moznost vybrat si, ktory system sa ma spustit?...vdaka!!

ak to tak nainstalujeme, tak automaticky pri boote budem mat moznost vybrat si, ktory system sa ma spustit?

Nie. Ak nainstalujes XP tak ti nepojde Vista a bude nutne s pomocou instal.CD Visty (ktore nemas ak mas len recovery CD) to rozchodit. Su aj ine sposoby, riesilo sa to tu vcera tak pouzi vyhladavanie.
Ak by si nainstaloval najprv XP a potom Visty tak by si to mal tak ako to chces.

XP instalovat len ak mas na webe vyrobcu ovladace pre chipset, grafiku, zvukovku, apod. aj pre XP. Ak ovladace pre XP nemas tak XP neinstaluj.

A za tretie on vyhodi 3tisic na XP ked uz vyhodil neviemkolko za predinstalovanu vistu? Fajn nech tie 3tisic posle radsej mne ja ich pouzijem lepsie (kupim si za ne :beer::)))