Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hardisk

Dobry den mohli byste mi nekdo poradit zda mohu pripojit najakym zpusobem dva hardiskoy do jednoho pc.Existuje nejaka rozdvojka pro zapojeni obou?Napiste mi prosim kdo bude tak laskav na tento mejl.Diky moc
MC.Patrick@seznam.cz

na maily neodpovídáme. Je to proti filozofii této poradny.

Disky PATA lze k jednomu portu připojit dva (master + slave).

Disky SATA (pokud nemáš speciální řadič) vždy jen jeden na jeden port.

S ohledem na fakt, že v dnesšních deskách jsou min. 2 SATA porty nebo 2 PATA kanály (celkem až 4 zařízení - včetně CD/DVD), nevidím žádný problém.