Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Multifunkční barevná tiskárna - kterou koupit?

Byl za mnou kolega v práci, že se mu pokazila multifunkce od Epsonu jestli bych mu nemohl doporučit jinou. Bohužel se v tom vůbec neorientuju a tak se ptám tady.

Požadavek je, aby to barevně tisklo, skenovalo, kopírovalo (bez faxu) a aby to mělo pro každou barvu samostatnou náplň. Funkčnost jak pod XP Home, tak pod Vista Home Premium - chce koupit koncem roku nový počítač. Použití pro doma, tj. tisk různých oznámení, přebalů pro CD, semotamo fotek apod.

Cena max. v rozmezí 8 až 10 tisíc.

Poradíte?

Děkuji pánové, Sdělené informace jsem předal a dál se už bude muset rozhodnout sám.

Kdyby se jednalo o mě, tak bych si vybral MP600 a nejvíc se mi na ní líbí existence Bluetooth. Konečně bez kabelů a mohly by tak na ní tisknout i děcka ze svých notebooků.

Mám starou HP 4L připojenou přes Bitronix na PC s XP Home a takto vždy děcka musí přenášet veci pro tisk přes flashku. No, už taky dosluhuje (tiskne slaběji na pravé straně i po výměně toneru) a tak to bude možná tip i pro mě. :-)