Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem konfigurace dell

Prosim Vas kdyz si konfiguruji dell D830 na jejich strankach tak mi nejsou jasne dve veci.
1.zda maji vsechny DELLY PCMCIA slot??Mam kartu od telefoniho providera na cesty.Tak abych to mohl pouzivat.
nasel jsem tam jen podobne slovo Pc-Card slot 1x TYP I nebo TYP II?
2.Zda DVD+-RW umi vypalovat jak dvd tak i cd.
Ja si myslim ze u obou otazek je ano.ale radsi se ptam.Omlouvam se za blbe dotazy.Dekuji

1. nie vsechny. Ale ak je tam napisane "PC-Card slot (typI, typII)" tak ano, to je PCMCIA slot. Ak by tam bolo napisane "express-card slot", tak to nie je PCMCIA slot.
P.S. ten dell D830 ma podla specifikacii na dell.cz z oboch slotov po jednom (t.j. jeden PCMCIA a jeden express-card)

2. ano