Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s WINDOWS MOVIE MAKER

mám překonvertované video v alltoavi vidko jede jak má... ale kdyz ho otevru v WINDOWS MOVIE MAKERU a zacnu ho strihat a pak ho chci hodit na časovou osu a vytvaret film tak jakmile ho tam přetáhnu tak me naskočí okynko

V aplikaci Windows Movie Maker došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.

:.( a jeste u toho "vystrihlého useku" nejede pak zvuk. jejda co je špatne?? a to me naskoči pokazdy u vidka co sem prekonvertovala... u tech jinych neprekonvertovanych AVI mi to jde v poho ... :-) víc hlaw víc ví... díky za odpovedi :D

no alltoavi prekonvertuje na standardni avi s kodekem divx xvid (bez specialnich uprav) a audio na mp3.cili to nejmene problematicke reseni.
----
ovladaci panely/nastroje pro spravu/prohlizec udalosti
najdi chybu tykajici se movie makeru a zkopiruj ji sem
---
zrejme bude kolize v kodecich,popripade movie maker(hodne spatny program)obsahuje znamou nevyresenou chybu kdy proste sebou praskne o zem a nepomuze nic (tady se to uz taky resilo,pres googla najdes toho hafo a nevyresilo).
---
nechces pouzit normalni strihaci programy? treba avidemux? nebo virtualdub?
casove osy maji taky,striha se tam stejne,nejaky ty filtry taky najdes-a hlavne ukladaji do normalnich formatu a ne do dnes jiz takrka nepouzivanych wmv ;-)

mam otevreny to co si my napsal
ovladaci panely/nastroje pro spravu/prohlizec udalosti

a pak sem teda otevrela ten WMovieMaker a pak ty udalosti a jesi sem to teda udelala spravne tak mi to vyhodilo

Chybující aplikace moviemk.exe, verze 2.1.4026.0, chybující modul unknown, verze 0.0.0.0, adresa chyby 0x00b4fea3.

Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp.

jejda tak snad z toho bude neco poznat....

zdroj: Application Error
typ: chyba
udalost: 1000
user: neni k dispozici
datum: 10.8.2007
čas: 0:44