Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno mod_rewrite na Apachi 1.3.33 (Win98)

Zdravím,
pokouším se doma na svém PC zprovoznit pod Apachem mod_rewrite, v souboru httpd.conf mám nastavené LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so, soubor mod_rewrite.so v adresáři modules samozřejmě je.
Jakmile ale do .htaccess souboru napíšu RewriteEngine On, v prohlížeči se mi zobrazí chyba 500: 500 Internal Server Error
Nevíte prosím někdo v čem je chyba?

Díky moc za odpovědi

V httpd.conf mám napsané:

Port 80

ServerAdmin kuncek@localhost

ServerName localhost

DocumentRoot "D:/Grafika"

<Directory />
Options FollowSymLinks
AllowOverride None
</Directory>

<Directory "D:/Grafika">
Options Indexes FollowSymLinks MultiViews
AllowOverride All
Order allow,deny
Allow from all
</Directory>

Zkoušel jsem měnit a přidat i to plus před FollowSymLinks, ale nepomohlo to.

V souboru error.log jsou mimo jiné zapsané tyto chyby:
[error] Cannot remove module mod_rewrite.c: not found in module list
[alert] [client 127.0.0.1] d:/grafika/offspring/.htaccess: Invalid command 'RewriteEngine', perhaps mis-spelled or defined by a module not included in the server configuration

Apache samozřejmě po každé změně konfigurace restartuju.