Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde mi odinstalovat kerio

Prosím o radu,chtěl jsem si nainstalovat Kasperskyho 7,musím ale odinstalovat Kerio a to je můj problém,nejde to a tím pádem nemohu nainstalovat ani Kasperskyho,nevíte někdo co se s tím dá dělat?????

Aha. Takže ono to je vymazané a teď to zkoušíš odinstalovat. Takže buď hledat na disku i v registrech věe, co se jmenuje sunbelt, kerio, kpf a podobně a mazat. Nebo raději ten program znovu nainstalovat a potom odinstalovat normálním způsobem. Snad raději předtím Kerio ukončit a zkusit odinstalaci v nouzovém režimu.