Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi přehrát zvuk

Dobrý den,chtěl bych prosím poradit...Na webové stránce kategorie.php chci stáhnout zvuk Autoškola Vítek,ale jakmile ho uložím,tak mi to nechce v PC přehrát.Poradí mi prosím někdo,jak to udělat,aby mi to PC přehrál?Předem děkuji za odpověd...Jinak mám win xp,pack2.

Haf, otazka je jestli to ma cenu, ted to posloucham... chudak clovek v autoskole... "jede na piču"
Jinak je to formát "amr" což slyšim prvně v životě a chce to nějakej program, co s tim umí google řiká :

Apple QuickTime Player
RealNetworks RealPlayer
Mobile AMR Converter
AMR Tool
Já to přehraju v RealAlternative (něco jako Real Player)

V Quicku to jde přehrát - podporuje ...

(klepnout myší na soubor pravým - vybrat volbu "Vlastnosti" - dále "Změnit" - vybrat volbu "QuickTime Player" - dát "Použít/OK" - poté by se již měl tento soubor běžně otvírat v Quicku).

Další varianta zkonvertovat tento soubor např. do MP3 a spouštět ve Vámi oblíbeném přehrávači ... (toto např. zvládne zcela bezpečně SUPER 2007 viz:
http://www.stahuj.cz/multimedia/prevody_formatu/sup er/?g[hledano]=super&g[oz]=2007&g[up]=built+22 ).

Další možnost - viz. AZOR - jiný přehrávač ...

Ještě bych chtěl prosím poradit...Tento zvuk jsem si stáhnul,musím ho otevřít přes QuickTime Player,protože je to AMR..To mi ani tak nevadí.Ale chci si ho uložit i do mobilu,přičemž mi program s komunikací s mobilem /Sony Ericsson K700i/ hlásí,že není aktualizace a aktualizace vyžaduje víc bajtů,než co mám v mobilu.Soubor je velký asi 383kb a já mám volného místa v mobilu 33113kb.Nevíte prosím,v čem je problém?