Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem změna formatu souboru pro vypalovačku

zdravim stahnul jsem si do pocitace par pisnicek ale ted zjistuju ze v neru nejdou vypalit protoze jsou ve formatu .WMA a ten nejspise nero nepodporuje i ostatni programy jako je Deepburner to neskousne.Nemate nekdo tuseni jak bych to mohl provest hledal jsem ty pisnicky i jinde jako MP3 ale nikde nic.Neexistuje treba program kde by se to dalo prevest do toho formatu MP3?dikas

ty chceš asi rovnou z komprimovaného formátu .wma vypalovat audio-cd?
nestačí ti mít jen datové cd, s uloženými .wma soubory v adresářích? leckteré stolní divx přehrávače to přečtou, třeba můj :)
pokud trváš na klasickém audiocd, pak nehledej mezipřevod do .mp3, který jen dále zhorší kvalitu, ale spíš konvertor "wma to cd"

až teď jsem si kliknul; ty vypaluješ damichi - největší italské hity? tak to potřebuješ spíš psychiatra, tam ti poradí lépe.